Оглас од претпријатие Објавени: фев. 25 2021 01:34

Cetvorosoben 82m2 vo Centar-Bunjakovec

ЕУР

Објавени: фев. 25 01:34
Прегледи: 98
Se prodava cetvorosoben 82m2 vo Centar kaj Bunjakovec vo voenata zgrada
Pozicioniran na 3ti kat od 4kata so lift
Vo zgradata ima samo po dva stana na kat
Raspolaga so hodnik,dnevna kujna trpezarija,tri spalni sobi,banja i dve terasi
Ima podrum 5m2 i ostava na megju kat
Ima centralno parno greenje
Otvoren pogled
Orientacija jug i sever
Опис на линк

TEA HOME- Agencija za nedviznosti

Контакт 

076277779
071315278
Посети ја страната на нашата продавница

ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје

071315278076277779

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации