Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DEBAR MALO CENTAR 42M2 NOVOGRADBA

1 400 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 25 дек. 13:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
NOV PENTHOUSE CENTAR 46m2 SO EDNA SPALNA 1 300 ЕУР
LUX STAN K.VODA 85m2 0 ЕУР
NOV STAN VODNO 140m2 1 250 ЕУР
Odlicno kancelarii Centar 85m2 700 ЕУР
LOKACIJA _ DEBAR MALO< CENTAR.Se prodava NOV stan vo zavrsna faza na gradba. Mala zgrada na 5 kata. Stanot e na 1vi kat. Orientiran e kompletno na istok. Ima 1 spalna soba. Greenje podno najsovremeno.
Stanot ke bide vseliv za 2 meseci
Podzemno parking mesto 6000 eur
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Посетете ја нашата продавница
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Прикажи на мапата
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
Funkcionalen stan 85m2 so 3 spalni Karpos3 NOV 1 150 ЕУР
STAN CENTAR 64m2 1 150 ЕУР
BARAKA so markica za gradba Taftalidze 1 150 000 ЕУР
PLAC ILINDEN SO MARKICA ZA BENZIN PUMPA I DELOVEN 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации