Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DUPLEKS VO STROG CENTAR ITALIJANSKA AMB

170 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: IMPULS AGENCIJA 20 јун. 12:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1104 Огласи во продавницата

PREKRASEN DVOSOBEN STAN VO KARPOS 240 ЕУР
SE IZDAVA NOV MODEREN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 370 ЕУР
Funkcionalen stan so prekrasen pogled 51 000 ЕУР
LUKSUZEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, MVR 2 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
IMPULS AGENCIJA prodava trosoben stan vo strog Centar do Italijanska Ambasada.
So povrshina od 136m2 dupleks so cetiri spaln i sobi,dve terasi,dve kupatila,wc gostinsko.
Priklucen na Centralno greenje.
Cena 170.000e
Kontakt Jovanka 077 740 024 Dimitar 070 233 123
Shifra 3701
IMPULS AGENCIJA
07740 024
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1104 Огласи во продавницата
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 0 МКД
CETIRISOBEN STAN VO CENTAR KAPISHTEC 105 000 ЕУР
DVOSOBEN STAN 40m2 VO CENTAR RAMSTOR MA 55 000 ЕУР
NOVI NEVSELENI GARSONJERI 31M2 LEPTOKARIJA 38 750 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации