Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan CENTAR 55m2 kaj Soborna so GARAZA.

Оглас од претпријатие. Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 07 јун. 13:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

66 300 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 55 m2
Локација: Центар, Скопjе
Се продава двособен стан 55м2 на прв кат со лифт и градско парно. Година на градба 1995. Одличен распоред, Станот се наоѓа во Центар во близина на Соборна црква со подземна гаража од 15м2.

Евидентен број 13566
Тел. 077/700-236 Мартин
Нема посетени огласи
Кон почеток