Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan na Vodnjanska

52 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 26 дек. 15:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава двособен стан на Водњанска во близина на Словенечка амбасада.
Станот се состои од дневна, кујна, бања, една спална соба и балкон. Станот е погоден и за деловен простор.


Шифра: 7926
Контакт: 071/218-646http://bozinoski.mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Кон почеток