Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVOSOBEN STAN VO CENTAR DEBAR MAALO

1 250 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: IMPULS AGENCIJA 31 јул. 13:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1108 Огласи во продавницата

SE IZDAVA NOVA I NEKORISTENA HALA VO KJOJLIJA 1 500 ЕУР
NOV PRAZEN TROSOBEN  STAN VO AERODROM TOBAKO 0 МКД
NOV DVOSOBEN STAN VO GRADBA VO AERODROM 0 МКД
Stan 57m2 so odlicna cena vo Aerodrom 52 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
IMPULS AGENCIJA prodava dvosoben stan vo Centar,Debar Maalo.
Stanot e so povrshina od 64m2,59m2 sobna povrshina i 5m2 terasa.
Stanot e dupleks so dneven del,kujna i trpezarija na 1 nivo,
Spalna,terasa na 2 Nivo
Cena 1250e,m2 ,zidana garaza koja dopolnitelno se doplaka
Kontakt Jovanka 077 740 024 Dimitar 070 233 123
Shifra 4688
IMPULS AGENCIJA
077740024
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1108 Огласи во продавницата
SE IZDAVA NOVA I NEKORISTENA HALA VO KJOJLIJA 1 500 ЕУР
Se izdava nov i moderen dvosoben stan vo Aerodrom Micurin 270 ЕУР
CENTAR, POZADI RAMSTOR, 50TA DIVIZIJA, 230eur 250 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO CENTAR SOBOREN HRAM 230 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации