Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan vo stara carsija Skopje

Се продава од: Kornelija Koneska 14 фев. 07:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

49 000 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Стив Наумов 9-3/7
Површина: 58 m2
Локација: Центар, Скопjе
Станот е во зградата зад стоковната куќа Илинден, во ново изградениот станбено-деловен блок, во влезот кој гледа кон Дом на занаетчии, на 2 спрат и со прекрасен поглед на Старата скопска чаршија. Има 2 соби со одличен функционален распоред и тераса.
Нема посетени огласи
Кон почеток