Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ekskluzivno 5 soben stan vo Debar Maalo 84 m2

89 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности MY HOME 13 јун. 14:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности MY HOME
Luksuzen stan na Ruzveltova 100 m2 700 EUR
Ekskluzivno Stan vo Gradski Zid Pobeda 0 MKD
Luksuzni stanovi vo Kapistec Kozara Kat 3 1 250 EUR
Ekskluzivno  Plac na Vodno 550 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава 5 собен стан/спрат од куќа во Дебар Маало.

- 84 м2
- 5 собен
- кујна
- бања
- тераса
- влезен ходник
- ориентација исток/запад/југ

- греење на струја и можност за приклучок на градско парно
- паркет

- комплетно реновиран
- сменета надворешна фасада и прозорци

- можност за користење на заедничка кровна тераса ( 80 м2 )

цена: 89000 евра

* напомена: купувачот нема трошоци спрема агенцијата

за повеќе информации, контактирајте не
info@myhome.mk

шифра # 238
Агенција за недвижности MY HOME
Агенција за недвижности MY HOME, посветена на професионално и одговорно продавање, издавање и маркетинг на недвижности.
Посетете ја нашата продавница
тц. Беверли Хилс Прикажи на мапата
+38970516686
https://www.myhomе.com.mk
Агенција за недвижности MY HOME
+38970516686
Агенција за недвижности MY HOME
Ekskluzivno Deloven Prostor vo TC Beverli Hils 140 EUR
Deloven Prostor kancelarii sproti Grcki Konzulat 120 000 EUR
Stan vo Karpos 4 City Mall 78 300 EUR
Ekskluzivno Stan na ul "Makedonija" 118m2 140 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации