Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ekskluzivno Stan vo Gradski Park

114 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности MY HOME 19 јун. 11:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности MY HOME
Ekskluzivno Stan za Kancelarii do Sobranie 88m2 300 ЕУР
Ekskluzivno Stan vo GTC 60m2 90 000 ЕУР
Ekskluzivno Renoviran Stan vo GTC 0 МКД
Ekskluzivno Dupleks vo kompleks Sv Jovan Zlokukani 145 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава стан во Градски Парк во непосредна близина на Занзибар, Фонтана. Станот се наоѓа во објект заштитен од Мин. за Култура како објект од културно наследство

- 120 м2
( 95 м2 внатрешна површина со имотен лист + 25 м2 тераси )
- 4 собен
- 2 тераси
- влезен ходник
- кујна
- бања
- остава
- високо приземје
- ориентација исток/запад

- подрум 11 м2

- потребно е реновирање

- зграда со 4 станбени единици

цена: 114000 евра
- цената не е фиксна

* напомена: купувачот нема трошоци спрема агенцијата

за повеќе информации, контактирајте не
[email protected]

шифра # 232
Агенција за недвижности MY HOME
Агенција за недвижности MY HOME, посветена на професионално и одговорно продавање, издавање и маркетинг на недвижности.
Посетете ја нашата продавница
тц. Беверли Хилс Прикажи на мапата
+38970516686
https://www.myhomе.com.mk
Агенција за недвижности MY HOME
+38970516686
Агенција за недвижности MY HOME
Ekskluzivo Stan vo Gradski Zid 88 m2 1 050 ЕУР
Ekskluzivno Stan na ul "Makedonija" 118m2 140 000 ЕУР
Ekskluzivno Deloven prostor vo strog Centar 210 000 ЕУР
Ekskluzivno Preubav 2 soben stan Kozle 46 m2 55 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации