Објавени: апр. 20 2022 06:11

Garsonjera studio na Vodno vo nova gradba

ЕУР

Објавени: апр. 20 06:11
Прегледи: 8374
Се продава гарсоњера во нова мини-зграда со одлична локација на падините на Водно, Општина Центар.

- 37м2
- 1ви спрат со лифт
- Затоплување со инвертер клима уред
- Тврда високо-квалитетна градба, употребени и вградени се материјали со висок квалитет со што е постигната одлична статика, термо-изолација и трајност на градбата
- Можност за доплата за приватно паркинг место/а лоцирани во подземниот гаражен простор на зградата
- Тивка и мирна улица без сообраќајна врева
- 5 минути пеш до Основно Училиште Кочо Рацин
- 5 минути пеш до Државна Болница
- На само 2км од градскиот плоштад

За сите дополнителни информации, прашања или посети контактирајте ме во секое време.

Љупчо - 070/340-304
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации