Оглас од претпријатие Објавени: дек. 21 2021 12:32

HIT - PREKRASEN TROSOBEN STAN NA POCETOK NA GJORCE PETROV

ЕУР

Објавени: дек. 21 12:32
Прегледи: 562
Sifra ....... 28339

SE PRODAVA
STAN OD 76M2 VO GJORCE PETROV, NA POCETOK, VO PONOVA ZGRADA. SE NAOGJA NA VTOR KAT, SO LIFT, IMA DVE SPALNI SOBI, PROSTRAN DNEVEN PRESTOJ, SO KUJNA I TRPEZARIJA, TOALET I JUZNA ORIENTACIJA.

STANOT E VO IZVONREDNA ODRZANA FORMA A
CENATA NE E FIKSNA.

68000E .......... +2% agenciska provizija.

POCITUVANI KLIENTI, \
osven ovaa ponuda, raspolagame so bogat izbor na nedviznosti za prodazba na teritorija na celo Skopje. Javete se, za konecno da go pronajdete stanot sto vi odgovara!AGENCIJA H I T ............ 071354619
Опис на линк

AGENCIJA HIT

НЕ СОНУВАЈТЕ ГО ВАШИОТ ДОМ, ЖИВЕЈТЕ ВО ДОМОТ ОД ВАШИТЕ СОНИШТА!
АКО СЕУШТЕ СТЕ ВО ПОТРАГА ПО НЕГО, ЧУКАТЕ НА ВИСТИНСКАТА ВРАТА - АГЕНЦИЈА ХИТ Е ТУКА САМО ЗА ТАА ЦЕЛ: УСПЕШНО ДА ГО ЗАВРШИТЕ БАРАЊЕТО.

локација - КИСЕЛА ВОДА РАСАДНИК
САВА КОВАЧЕВИЌ 47Д
071354619
Посети ја страната на нашата продавница

S.Kovacevik 47D

071354619

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

НЕ СОНУВАЈТЕ ГО ВАШИОТ ДОМ, ЖИВЕЈТЕ ВО ДОМОТ ОД ВАШИТЕ СОНИШТА!
АКО СЕУШТЕ СТЕ ВО ПОТРАГА ПО НЕГО, ЧУКАТЕ НА ВИСТИНСКАТА ВРАТА - АГЕНЦИЈА ХИТ Е ТУКА САМО ЗА ТАА ЦЕЛ: УСПЕШНО ДА ГО ЗАВРШИТЕ БАРАЊЕТО.

локација - КИСЕЛА ВОДА РАСАДНИК
САВА КОВАЧЕВИЌ 47Д
071354619
S.Kovacevik 47D 071354619

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации