Македонски | Shqip | English |

ITNO STANOVI VO STROG CENTAR

Се продава од: LAKI 27 јан. 20:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 2
Адреса: TIFANI
Површина: 36 m2
Локација: Центар, Скопjе
ITNO SE PRODAVAAT STANOVI VO STROG CENTAR OD 36M2,47M2 I 50M2 VO ZGRADATA NA TIFANI PO EKSTRA CENA. TEL. ZA KONTAKT 070 585 179
Нема посетени огласи
Кон почеток