Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavame 2soben lux namesten stan Debar Maalo

280 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Agencija Auris Nedviznosti Skopje 08 мај 09:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Dvosoben stan Debar Maalo so moznost za trosoben 1 150 ЕУР
Dvosoben nov stan od 54m2 vo Micurin 1 050 ЕУР
Trosoben stan od 83m2 vo Kapistec 85 000 ЕУР
Se izdava trosoben stan vo Centar moze i za deloven 240 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Izdavame 2 soben ubavo namesten stan vo Debar Maalo,blisku do Vardar Mebel,48m2,na vtori kat.
280€
Agencija Auris Nedviznosti Skopje
077670647 078596446
Leaflet
Dvosoben stan vo gradba 49m2 Karpos 1 1 200 ЕУР
Izdavame kompletno renoviran 3soben stan,Karpos1 300 ЕУР
Nov dvosoben stan 45m2 Debar Maalo 1 300 ЕУР
Garsonjera od 32m2 vo kulite Karpos 4 27 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации