Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KERAMIDNICA DO DOJRANA PLAC ZA GRADBA

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 30 окт. 17:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

CENTAR 60M2 58 000 EVRA 1 000 ЕУР
MICURIN 51M2 49.000EVRA 960 ЕУР
CENTAR POZADI UJP 151M2 0 ЕУР
STAN VO CENTAR ZELEN PAZAR 60m2 1 075 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se kompenzira plac od1161m2 so markica za gradba osnova 641m2 p+5+pk i bruto 4015 m2 kompenzacija 30% sifra 6129 kon tel 070-546-378,078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
LOKACIJA ZA GRADBA NAS.11 OKTOMVRI 3000M2 0 ЕУР
CENTAR SPROTI PIONERSKI DOM 100M2 0 ЕУР
CENTAR MVR VO ZGRADATA NA PELISTERKA 83M2 NOV 0 ЕУР
SOBOREN HRAM G ZID 85m2 1 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации