Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOMPLETNO NAMESTEN DUPLEKS STAN VO CENTAR

82 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Property One 20 јун. 11:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

651 Огласи во продавницата

DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 400М2 -
LUKSUZNA KUKA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA 4 000 ЕУР
Se iznajmuva luksuzen dupleks  stan na Vodno -
Se iznajmuva moderen stan vo Debar Maalo 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава комплетно наместен дуплекс стан во Центар. Станот е со големина од 61м2 и располага со 2 спални соби, тоалет, дневна соба со кујна и терпезарија, тераса. Лоциран е на 2 и 3 кат од вкупно 4 ката. Приватно греење и ладење.

Станот има и подземна гаража 16м2.

Година на градба на зградата: 2012

Ориентација: Запад

ID2823A
Property One
078306083
Property One

Property One

651 Огласи во продавницата
STAN NA ODLICNA LOKACIJA ZA PRODAZBA 85 000 ЕУР
Se iznajmuva prazen trosoben stan vo Centar -
LUKSUZEN STAN VO KISELA VODA 1 200 ЕУР
Luksuzen stan na mirna lokacija 1 000 ЕУР
Кон почеток