Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOMPLETNO RENOVIRAN STAN VO CENTAR

1 100 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: City Partner 24 јан. 17:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
City Partner

City Partner

1220 Огласи во продавницата

 LUKSUZEN OBJEKT VO TAFTALIDZE II 1 200 EUR
NOV NEVSELUVAN STAN VO CENTAR KAJ UNIVERZALNA 280 EUR
DUKAN NA GLAVNA ULICA KAJ KATOLICHKA 350 EUR
NOV ATRAKTIVEN STAN NA VODNO KAJ HOTEL SKALA 80 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Сити Партнер Агенција продава комплетно реновиран стан во Центар спроти гимназија Јосип Броз. ( клуб на новинари).
Станот располага со стамбена површина од 80 м2 + 11 м2 балкон.
- претсобје со надворешни 2 блиндор врати
- 2 големи спални соби
- раскошен дневен престој со балкон со отворен јужен поглед према Водно.
- ново опремена кујна
- купатило и гостински тоалет.
- голема остава
- нова електрична инсталација и водовод.
Цена: 1100 евра
078/726-229
077/994-874
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078726229
City Partner
078726229
City Partner

City Partner

1220 Огласи во продавницата
KOMPLETNO RENOVIRAN PRAZEN STAN KAJ CITY MALL 200 EUR
NOV NEVSELUVAN STAN KAJ MI-DA 280 EUR
STANOVI VO GRADBA VO KISELA VODA OD 38 DO 57m2 1 050 EUR
KOMPLETNO OPREMEN STAN VO KARPOS KAJ KATASTAR 230 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации