Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Gorce Petrov

85 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 27 јул. 18:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Eliten namesten stan vo Kompleks Mi Da 185 000 ЕУР
Se iznajmuva 3soben namesten stan vo Taftalige1 250 ЕУР
4 SOBEN STAN NOVOGRADBA NA VODNO 1 150 ЕУР
SE IZNAJMUVA EKSKLUZIVEN DEL PROSTOR NA PLOSTAD 10 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава куќа во Ѓорче Петров
-110 м2 внатрешна површина
-двор 514 м2
-дневна соба,две спални соби,купатило
-Куката се наога на ќош,не е лепенка, на прекрасна локација,во близина на градинка,училиште и излегува на две улици,мирна локација
-Можност за изградба на приземје+2 ката+поткровје
-Цена 85000еур
-С 1139
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
3 soben renoviran stan vo Kisela Voda 0 ЕУР
Nov stan 158m2 na Vodno 1 150 ЕУР
Delovna zgrada 850m2 vo Taftalidze 1 1 300 000 ЕУР
Se iznajmuva prazen stan vo blizina na Olimpiko 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации