Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKI I STANOVI VO GRCIJA

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Универзал Инвест Инженеринг 17 септ. 01:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Универзал Инвест Инженеринг
KUKA SO PERALNA ZA KOLI VO BUTEL 350 000 ЕУР
STAN NA MIRNA LOKACIJA 1 150 ЕУР
KUKA VO DOLNA MATKA ITNO 65 000 ЕУР
DELOVEN PROSTOR NA MLECEN 25000 e 25 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Proda\ba i iznajmuvawe na stanovi i kuki vo Grcija na razni lokacii.
Универзал Инвест Инженеринг
Проектирање,изведба,надзор и посредување при продажба на недвижности [email protected]
Посетете ја нашата продавница
ул.Партизанска 2бр.8/1 Прикажи на мапата
072 212 290
Универзал Инвест Инженеринг
072 212 290
Leaflet
Универзал Инвест Инженеринг
Stan pozadi Univerzalna sala 100 000 ЕУР
SE PRODAVA GARSONJERA 34 M2 VO NOVA ZGRADA 43 000 ЕУР
PLAC SO STARA BARAKA 80 000 ЕУР
PLACEVI VO TRUBAREVO GRADEZNA ZONA 30 ЕУР
Кон почеток