Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - ЛУКСУЗЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ - 97м²

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 15 септ. 13:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Ексклузивно во ЛЕВЕЛ 7 !!!

Продажба/изнајмување на уникатен стан на премиум локација во Центар - Капиштец- спроти Католичка и во непосредна близина на ТЦ. Зебра

🏢 Целосно и ексклузивно наместен со стилски мебел од реномирани брендови.

👉 Површина: 97м²
🛏 2 спални соби
🛀 2 бањи
🗻 1 тераса со поглед кон парк
👉 кат - в. приземје
🔥 централно греење/ладење (може и на БЕГ)
🅿️ резиденцијален паркинг
📑 Имотен лист


💵 Цена за продажба : 140 000 евра
💵 Цена за изнајмување : 1200 евра/месечно

👉 станот се продава целосно наместен како на фотографиите.


🕣 - Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7


Контакт инфо:
📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Leaflet
Кон почеток