Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР КАЈ КЛИНИЧКИ

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 20 мај 13:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Продажба на нов стан на атрактивна локација во центарот на градот во непосредна близина на Т.Ц. Зебра и Клинички Центар.

-> 49м² со 1 спална соба / 1 бања / 1 балкон
-> 2-кат со лифт
-> ориентиран кон југ со поглед кон Водно
-> сопствено парно греење на струја
-> новоградба со висококвалитетни материјали на изведба
-> паркинг ПОЦ и можност за купување сопствено паркинг место
-> атрактивна и урбанизирана локација
-> мирна улица на 5мин од Т.Ц. Рамстор и ул. Македонија
-> веднаш вселив

Цена: 1200 евра/м² + данок на промет

Термин за посета и гледање на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
078/ 433-337
[email protected]
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
078433337
Leaflet
Кон почеток