Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - СТАН ВО БЛОК Г. ЅИД - 71м²

80 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 02 јул. 12:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Продажба на стан на одлична локација во строг Центар во непосредна близина на Тинекс, и на 100м од ГТЦ.
Станот се наоѓа во Градски Ѕид - во блоковите и располага со одличен распоред на просториите.

🏢 Површина: 71м²
🛏 1 спална соба со можност за изведба на детска соба (види скица во прилог)
🛀 1 бања + гостински тоалет
🗻 ориентиран кон запад
👉 4-кат со лифт
🔥 Централно парно греење

📑 Имотен лист

💵 Цена: 80 500 евра

👉 дополнително од цената на станот се трошоците за пренос (данок на промет/нотарски и адвокатски трошоци)


🕣 - Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7


📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Leaflet
Кон почеток