Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - СТАН ВО ЦЕНТАР - Гр. ЅИД - 91м²

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 02 јул. 13:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Продажба на стан на одлична локација во строг Центар во непосредна близина на ГТЦ
Станот се наоѓа во кула на Градски Ѕид - спроти Југодрво и располага со одличен распоред на просториите и со отворен поглед кон југозапад

🏢 Површина: 91м² (површина во имотен лист)
🛏 2 спални соби
🛀 1 бања + гостински тоалет + остава
🗻 тераса со отворен поглед кон југозапад
👉 7-кат со 2 нови лифтови
🔥 Централно парно греење
🅿️ Подземна гаража - 13м²
📑 Имотен лист - без товари и хипотеки

💵 Цена: 1050 евра/м2
🅿️ Подземна гаража - 3500 евра

👉 дополнително од цената на станот се трошоците за пренос


🕣 - Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7


📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Leaflet
Кон почеток