Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Luksuzen stan na Vodno

1 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 26 мар. 17:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата

PLAC ZA GRADBA VO KOZLE A1 0 MKD
Nov trosoben stan kaj poliklinika J.Sandanski 270 EUR
Nov stan vo Karpos3 85 000 EUR
NOVOGRADBA trosoben 80m2 KARPOS 1 - Zooloska 97 000 EUR
Се издава луксузен стан во екслузивна градба на Водно. Станот има 3 спални соби, дневна со трепезарија и кујна, бања + тоалет, голема тераса од 60м2 и преубав поглед кон Скопје. Со 4 паркинг места.
Цена по договор
Евидентен број 33399
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата
Prazen stan vo Centar 250 EUR
VLAE novogradba so parking prostor 48 500 EUR
Namesten stan kaj Biser 200 EUR
NEVSELUVAN STAN VO GJORCE PETROV 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации