Објавени: ноем. 01 2021 08:55

Luksuzen stan od 145m2 vo Crnice

Објавени: ноем. 01 08:55
Прегледи: 1
Se prodava super luksuzen namesten 4-soben stan od 145 m2 vo Crnice.
2 kat nema lift.
3 Spalni sobi(1 roditelska + 2 detski)
Dnevna ,kujna,trpezarija.
2 Kupatila
2 Terasi
Greenje na struja
Orientacija: Sever pogled na Skopje i jug.
Lokacija: Crnice .

Agencija za nedviznosti
Klime
071 368 102
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации