Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Luksuzen stan vo Debar Maalo

130 000 ЕУР

Се продава од: Jovce Angeleski 21 септ. 18:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Продавам луксузен стан изведен по Ваша желба (во моментов е во изведба/реновирање) би се завршил за 1 месец.
Станот се наоѓа веднаш до Кино Карпош во Дебар Мало, на 2 кат од 3. Има ориентација на сите 4 страни.
Во прилог се скици од варијанти на можните решенија на архитектура, дизајн и распоред на станот. По Ваша желба во консултација со архитект можни се измени на распоредот и архитектурата.
Квадратурата на станот е 100м2 + 3 тераси по 2 м2.

Цената на станот е 1.300еур. за м2.
Во цената е вклучено комплетно завршен стан, со нова столарија, уредени бањи, подови, нова електрична и водоводна инсталација, алармен систем, противпожарен систем, компјутерска мрежа, систем за ладење и греење (мулти сплит инвертер)...
Jovce Angeleski
072258888
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации