Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

MODEREN DVOSOBEN STAN CENTAR SOBRANIE

1 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: IMPULS AGENCIJA 09 окт. 23:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1097 Огласи во продавницата

STAN VO CENTAR KAJ UNIVERZALNA SALA 250 ЕУР
SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAR POZADI RAMSTOR 200 ЕУР
TROSOBEN STAN VO GRADSKI ZID AUTOMAKEDONIJA 87 000 ЕУР
67m2 NOV VSELIV STAN VO KAPISHTEC NA MIRNA LOKACIJ 1 050 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
* ШИФРА 4003
Импулс агенција за недвижности продава луксузен двособен комплетно реновиран стан со нов мебел во Центар, позади Собрание, до Краш.

- 60м2, 2 соби (дневна, спална)
- 2-ри кат со лифт
- Греење на централно градско парно

- цена 1200еур/м2

☎️Јованка 077 740 024
Димитар 070 233 123
Импулс Агенција за Недвижности
IMPULS AGENCIJA
  Online
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1097 Огласи во продавницата
DVOSOBEN STAN 55m2 VO STROG CENTAR 1 200 ЕУР
LUKSUZEN STAN VO TAFTALIDZE 2 OD 77M2 1 350 ЕУР
NOV DVOSOBEN STAN VO GRADBA VO AERODROM 0 МКД
ODLICEN CETIRISOBEN STAN OD 140M2 VODNO 190 000 ЕУР
Кон почеток