Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 26 2022 03:14

Moderno namesten stan od 62m2 kaj Katolicka

ЕУР

Објавени: ноем. 26 03:14
Прегледи: 4210
Се продава стан од 62м2 со 1 спална, голема тераса од 8м2 со тенда, на 3/4кат без лифт.Станот е комплетно реновиран и наместен.
Со станот оди паркинг место и подрум.
Цена: 90.000 евра наместен
87.000 евра празен
шифра 1128
Опис на линк

CITY ESTATE SKOPJE

Доверлива агенција за недвижности за застапување на Вашите интереси.
Нудиме голем избор на станови,куќи,деловни простори за продажба и изнајмување во Скопје.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Доверлива агенција за недвижности за застапување на Вашите интереси.
Нудиме голем избор на станови,куќи,деловни простори за продажба и изнајмување во Скопје.
076220528 https://www.facebook.com/cityestateskopje/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации