Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

MODERNO NAMESTEN STAN VO CENTAR

79 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 29 јун. 19:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2987 Огласи во продавницата

Se iznajmuva stan vo Trnodol 500 ЕУР
SE IZDAVA ODLICEN STAN VO CENTAR 300 ЕУР
Se izdava namesten 2 soben stan 40m2 vo Centar 250 ЕУР
Povolno nov trosoben stan vo Kisela Voda 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se prodava stan od 72m2, 3-soben, komplet izrenoviran i moderno namesten.
Evidenten brpj 25269
Lice za kontakt Margarita 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2987 Огласи во продавницата
SE IZDAVA TOP STAN VO CENTAR 350 ЕУР
KANCELARII CENTAR VO DEBAR MAALO 300 ЕУР
Stan od 68m2 vo Kozle 1 100 МКД
ODLICEN STAN VO KISELA VODA 65 700 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации