Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NAMESTEN NOV STAN U DEBAR MAALO

80 000 ЕУР

Се продава од: name 09 ноем. 12:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se prodava dvosoben namesten stan u Debar Maalo ul.gjorgi pulevski , nova zgrada 2019. Stanot e na prizemje 40m2.
Kontakt - +13476007394
Leaflet
Кон почеток