Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Namesten stan kaj Grcka Ambasada

125 000 ЕУР

Се продава од: Ratko Денес 16:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се продава комплетно наместен стан во општина Центар, спроти Грчка амбасада ( зграда на Гранит) . на ул Ленинова бр 53. 4 собен стан 120 м2 на имотен лист 90. Станот располага со луксузна кујна, дневна и трпезарија, како и 2 детски соби, спална и помошен утилит за перење пеглање и остава. Станот располага со 1 гостински тоалет и бања. До станот има на 100м основно училиште и градинка.
Ratko
Leaflet
Кон почеток