Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV EKONOMICEN STAN VO DEBAR MAALO

350 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: City Partner 22 авг. 16:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
City Partner

City Partner

1127 Огласи во продавницата

ULTRA LUKSUZEN NOV STAN VO CRNICHE 700 EUR
NOV MODERENО ОPREMEN STAN  VO KOZLE 300 EUR
NOV NEKORISTEN DELOVEN PROSTOR KAJ UNIVERZALNA 400 EUR
STAMBENO DELOVEN PROSTOR KAJ UNIVERZALNA 300 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Сити Партнер Агенција издава комплетно ново опремен стан во Дебар Маало, на одлична мирна локација.
Располага со
- 2 спални соби
- дневен престој со трпезарија
- кујна
- купатило
- балкон
- сопствен паркинг простор
Цена: 350 evra
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Посетете ја нашата продавница
Илинденска 43/2 Прикажи на мапата
078726229
City Partner
078726229
City Partner

City Partner

1127 Огласи во продавницата
PLAC VO GORCE NA ATRAKTIVNA LOKACIJA -
ULTRA LUX STAN VO KAPISHTEC 400 EUR
STANBENO DELOVEN PROSTOR KAJ UNIVERZALNA SALA 250 EUR
NOV ODLICEN STAN VO REONSKI CENTAR AERODROM 250 EUR
Кон почеток