Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Nov stan od 67m2 vo Madzir Maalo so 2 spalni

75 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 21 ноем. 18:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
From
Store
Број на соби
Површина
ш.33654
Се продава нов стан 67м2 со 2 спални, на 1 кат со лифт, тераса и гаража во цената.
цена:75.000 евра

Агенција за недвижности Кодекс
078/427-007
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Visit our store page
Багдатска бр 18/1/3 Show on the map
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Кон почеток