Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV STAN VO DEBAR MAALO

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Property One 14 јан. 09:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

930 Огласи во продавницата

Се изнајмува ексклузивен стан во Центар 600 ЕУР
MODEREN STAN VO BDEBAR MAALO NA ODLICNA LOKACIJA 550 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN NA VODNO 0 МКД
Ekskluziven deloven prostor 13 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
ID6341A

Се продава нов стан на одлична локација во Дебар маало.

Станот располага со 112м2 простор, поделен на 3 спални соби, голема дневна соба, кујна и две бањи со приватно парно.

Поставеноста на станот е север/југ и е лоциран на први кат.


New apartment for sale in a great location in Debar neighborhood.

The apartment has 112m2 space, divided into 3 bedrooms, large living room, kitchen and two bathrooms with private heating.

The location of the apartment is north / south and is located on the first floor.
Property One

Property One

930 Огласи во продавницата
SE IZNAJMUVA NOV STAN NA VODNO 0 МКД
NOV STAN NA MIRNA LOKACIJA 0 МКД
MODEREN STAN VO CENTAR 350 ЕУР
SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA 0 МКД
Кон почеток