Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Nov trosoben stan vo Centar

1 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Property One 07 фев. 10:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

1012 Огласи во продавницата

Placevi vo Taftalidze 90 000 ЕУР
Stan od 53m2 vo Aerodrom 56 000 ЕУР
Se izdava deloven prostor za iznajmuvanje vo Kisela Voda 0 МКД
Prazen stan na odlicna lokacija 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Прекрасен нов стан, креиран со посебен дизајн и најсовремени материјали, лоциран во мала зграда од 6 ката. Станот е на 5 кат и се состои од дневна соба, кујна, трпезарија, две спални соби, една голема бања и балкон со прекрасен поглед.Зградата има лифт и подземна гаража и се наоѓа на тивка локација, позади Католичка црква.
Купувачот е осободен од плаќање на Данок на промет од 3% при префрлање на станот на свое име. Цената е 1300 евра по м2 со вклучен ДДВ+Агенциска провизија.
Property One
  Online
078256471
Property One

Property One

1012 Огласи во продавницата
NOV DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA 0 МКД
Kuka vo Kozle za familijarno ziveenje 1 200 ЕУР
Stan vo Kozle 0 МКД
MODEREN STAN VO NOVA ZGRADA 74 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации