Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nova kuka 300m2 i 500m2 dvor Bardovci

260 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Sonce Nedviznosti 26 авг. 22:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Sonce Nedviznosti

Sonce Nedviznosti

867 Огласи во продавницата

Deloven prostor od 120m2 vo Porta Vlae 120 000 EUR
Se izdava namesten stan pozadi Nova Zelezniska 250 EUR
Se izdava deloven prostor 44m2 Leptokarija 200 EUR
Se izdava stan vo Karpos 4 150 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Куќата е во новиот дел, веднаш до германската резиденција. Површина 300 м2, сутерен + приземје + поткровје, двор 500 м2. Куќата има 1 голема (master) спална со вграден плакар и сопствена бања со џакузи, 3 обични спални, работна соба, дневна соба, салон, две кујни, 3 (4) купатила, перална и утилити, остава. Салонот е 70 квадрати со галерија (висок плафон). Куќата има една голема тераса и голем трем. Дворот е целосно уреден. Греењето е решено со сопствено парно на струја, а дополнително има камин, печка и клима уреди.Веднаш вселива.Тел.за контакт 070/787-127 077/991-712
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Посетете ја нашата продавница
Dame Gruev No.1-6/9 Прикажи на мапата
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti

Sonce Nedviznosti

867 Огласи во продавницата
Se izdava ubava kuka so golem dvor Volkovo 0 EUR
Se izdava nov stan od 58m2 kaj Mlecen 200 EUR
Se izdava top stan 85m2 Debar Maalo 550 EUR
Se izdava nov kat,Kapistec, do Klinicki i do Zebra 370 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации