Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVI STANOVI OD 51m2 71 m2 DEBAR MALO

Се продава од: STANOVI 20 авг. 16:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVAAT STANOVI OD 51-m2 71-m2 SKOPJE DEBAR MALO' CENA PO DOGOVOR ZA PO VEKE INFO TEL 075-309-418
Leaflet
Кон почеток