Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVO STUDIO NA VODNO

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Property One 30 септ. 12:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

1060 Огласи во продавницата

Stan vo Kisela Voda 69 000 ЕУР
KUKA NA ODLICNA LOKACIJA NA VODNO 0 МКД
EKSKLUZIVNA KUKA ZA IZNAJMUVANJE 0 МКД
Plac vo Volkovo 90 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
ID5906A

Се продава нов стан со вкупна површина од 40м2 на Водно.

Студиото се очекува да биде готово кој крајот на Март 2021 година.

New apartment for sale with a total area of 40m2 in Vodno.

The studio is expected to be ready by the end of March 2021.
Property One

Property One

1060 Огласи во продавницата
KOMPLETNO OPREMENO STUDIO 350 ЕУР
Se iznajmuva dupleks vo Bitola 0 МКД
Se iznajmuva stan 74m2 pozadi Univerzalna Sala 400 ЕУР
DUPLEKS VO DEBAR MAALO 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации