Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVOGRADBA 4 SOBEN STAN VO AERODROM TOBAKO 2

1 020 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 14 мар. 17:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Stan vo Centar 1 150 ЕУР
Se iznajmuva namesten dvosoben stan vo Novo Lisice 11 000 МКД
Se iznajmuva stan za kancelarii na Ilindenska-Park 500 ЕУР
NOVI 2 SOBNI STANOVI VO GORCE PETROV 730 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
СЕ ПРОДАВА СТАН НОВОГРАДБА ВО АЕРОДРОМ, ПОЗАДИ ТОБАКО 2.

ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД КОН ВОДНО
ПОВРШИНА 79 М2
4 СОБЕН
КУПАТИЛО И WC
8/10 КАТ СО ЛИФТ
ОРИЕНТАЦИЈА ЈУГ/ИСТОК/ЗАПАД

ЦЕНА 1020 ЕУР/М2 - СО ВКЛУЧЕН ДАНОК

ШИФРА С59
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Nov stan od 75m2 kaj Katolicka 1 200 ЕУР
PREKRASEN STAN NA VODNO SO GARAZA 55M2 125 000 ЕУР
Renoviran stan vo Karpos 1 kaj Simpo 950 ЕУР
Plac vo eliten del na naselba Bardovci 72 000 ЕУР
Кон почеток