Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVOGRADBA STANOVI KAJ TUTUNSKI KOMBINAT

0 ЕУР

Се продава од: ALEKSANDAR 16 фев. 11:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
SE PRODAVAAT STANOVI NOVOGRADBA VSELIVI.
30M2 NA 1-VI KAT,
66M2 SO DVOR NA PRIZEMJE
KONTAKT
GORDE 078/443-510
ALEK 078/403-704
ALEKSANDAR
078/403-704
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации