Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Odlicen stan vo Karpos 1

150 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности ДОМ АРТ 15 јан. 14:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
  Онлајн
078 26 87 14
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se prodava Odlicen Stan so Lokacija Sproti Centar za Stranski jazici.Kat vtor.Greenje Parno.Tri Spalni.Banja i Gostinski toalet.Preubav Dneven prostor so Balkon.
Kon.tel 078 417 174
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714 Погледнете ги сите огласи на Дом Арт на Пазар3.мк или посетете ги ФБ страниците на Дом Арт: -> www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084 -> https://www.facebook.com/dom.art.39
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
078268714
https://www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084/?ref=page_internal
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
  Онлајн
078 26 87 14
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации