Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Pocetna gradba na ekstra lokacija

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: КАМЕН ИНЖЕНЕРИНГ увоз-звоз Вчера 11:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Se izdavaat apartmani vo prv red so pogled na Ohrid 0 МКД
Sobi apartmani vo Ohrid na kej Centar 0 МКД
Stan od 54m2 vo Ohrid povolno 0 ЕУР
Ekstra apartmani Marija prva linija Centar 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se prodavaat stanovi vo gradba i se baraat soinvestitori za zgrada vo centar dolno vodno nasproti drzavna bolnica rok na izgradba 6-8 meseci prvite 3 kupuuvaci ekstra cena se posle toa normalna cena javete se sekoj den od 12-18 casot Dooel kamen inzenering lice za kontakt Marijan i Dragan 078425650 komplet graddezno ehniicka dokumentacija bez sporovi
КАМЕН ИНЖЕНЕРИНГ увоз-звоз
 
078425650
Leaflet
Garsonjera 26m2 vo Centar 0 МКД
Stan 46m2 prizemje Ohrid prva linija nova gradba 0 ЕУР
Garsonjera Dolno Vodno 26m2 0 МКД
Stan 54m2 Ohridi povolno 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации