Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PREKRASEN NOV STAN 62m2 CENTAR KORCAGIN

75 500 ЕУР

90 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bastion Real Estate 31 мар. 14:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1225 Огласи во продавницата

EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR 1 800 ЕУР
ODLICEN APARTMAN VO CENTAR NA SOLUN 45m2 55 000 ЕУР
NOV STAN VO KISELA VODA OD 46M2 45 500 ЕУР
APARTMAN ZA IZDAVANJE VO KOZLE 650 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava odlicen nov stan od 62m2 so 2 spalni vo Centar kaj gimnazijata Korcagin ,gotov vseliv so Imoten list na prizemje so centralno parno greenje ,orientacija Istok.Kvalitetna gradba-renomiran Investitor.Kontakt:
078 350 081

**BEZ DOPOLNITELNI TROSHOCI**
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Посетете ја нашата продавница
ul,Debarca 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
02 3111 202 070 24 25 64
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1225 Огласи во продавницата
STAN KOMPL RENOVIRAN KARPOS 4 73m2 67 000 ЕУР
SE IZDAVA ODLICEN STAN VO KAPISTEC 37m2 SO SPALNA 160 ЕУР
IZDAVAM VILA VO GRCIJA  TRIGLIA 10m MORE 3 SPALNI 500 ЕУР
NOVA LUX KUKA OD 320m2 VO KOZLE -
Кон почеток