Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PREUBAV NOV STAN KARPOS 1 62m2 1 SPALNA

78 000 ЕУР

87 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bastion Real Estate 13 јан. 20:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата

NOV STAN NA POCETOK NA KISELA VODA TROSOBEN VSELIV 59 000 ЕУР
DELOVEN PROSTOR ZA IZNAJMUVANJE VO CENTAR 750 ЕУР
NOV STAN 67M2 KARPOS 2-MASINSKI FAKULTET 300 ЕУР
AERODROM NOV STAN 48m2 SO SPALNA 1 KAT 51 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Prodavam odlicen nov stan vo Karpos 1 na sama granica so centar,na mn atraktivna lokacija ,na 5 min od gradskiot park na 110min od strogiot centar na gradot i se na pesacka distanca.Stanot ima vk povrsina od 62m2,na 5 kat,so 1 spalna soba sobi,komforen dn boravok so kujna i trpezarija,balkon so otvoren pogled kon zapad,vo odlicna kondicija,vseliv vednas.Stanot e polunamesten so kompletna kujna i ugraden plakar vo spalnata soba.
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 [email protected] Ве очекуваме да ни се обратите!
Посетете ја нашата продавница
Ул Дебарца 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата
GARSONJERA VO KARPOS 3  NOVA VSELIVA 35 000 ЕУР
LUKSUZEN DVOSOBEN STAN VO RASADNIK KISELA VODA 290 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CRNICE POVOLNO 60 ЕУР
STAN VO CRNICE 75 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации