Оглас од претпријатие Објавени: јун. 14 2022 03:22

Przino petosoben stan dupleks 153m2

Објавени: јун. 14 03:22
Прегледи: 1678
15077....Партенон Недвижности продава стан во Црниче со површина од 153м2 во зграда од 2002година со вкупно 12стана.Станот е со 4 спални соби, дневна со трпезарија и кујна, три бањи, сопствено парно на струја, климатизиран....три подземни паркинзи и подрум.......
Повеке информации на 071/257-405
Партенон Недвижности
Опис на линк

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посети ја страната на нашата продавница

Kiril i Metodij br 42, mezanin, sproti ramstore mall Прикажи на мапата

071257405

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации