Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renoviran stan 70m2 vo Centar Gradski zid kaj Soboren Hram

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 24 мар. 10:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

MICURIN SPROTI OPSTINATA 43M2 1 000 EUR
CENTAR G ZID  BLOK POZADI  SOBRANIE 70M2 1 145 EUR
NAS 11 OKTOMVRI LOKACIJA ZA GRADBA 0 EUR
AERODROM K NOVAKOVIC M DOM 100M2 77 000 EVRA 770 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava renoviran stan od 70m2 3 soben na 3 od 6 kat so parno i lift cena 90 000 evra shifra 7472 kon tel 070-546-378;078-221-492;02-61-36-558
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
PONUDA NA STANOVI CENTAR 0 MKD
LOKACIJA ZA GRADBA MICURIN POZADI RULET RESTORAN 0 EUR
CENTAR Z PAZAR DO MAK PETROL 80M2 EXTRA CENA 910 EUR
UNIVERZALNA 85M2 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации