Оглас од претпријатие Објавени: апр. 22 2021 12:40

Se izdava ekstra stan vo Debar Maalo

ЕУР

Објавени: апр. 22 12:40
Прегледи: 48
SILVER CITY PARTNER agencija izdava ekstra stan 40m2 vo debar maalo. Stanot e moderno opremen i raspolaga so:
- dnevna soba
- kujna
- trpezarija
- spalna soba
- kupatilo
- francuski balkon

cena:250 eur
kontakt: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации