Објавени: фев. 23 2022 07:44

Se izdava kompletno opremen stan vo Centarot na Skopje

Објавени: фев. 23 07:44
Прегледи: 6724
Izdavam dvosoben kompletno opremen stan,na 5 sprat so lift.
Terasa
2 klimi
Protocen boljer
Centralno greenje.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации