Оглас од претпријатие Објавени: мај 26 2022 09:34

Se prodava 103m2 stan vo Gjorce Petrov kaj ocnata bolnica

ЕУР

Објавени: мај 26 09:34
Прегледи: 357
Se prodava nekoristen stan vo Gjorce Petrov kaj ocnata Klinika so povrsina od 103m2.
-Stanot se naoga na visoko prizemje
-Orientacija: istok
Istiot se sostoi od :
-hodnik
-golem salon
-dva toaleta
-dve spalni (moznost za treta)
-dve terasi
Istiot vo momentot ke se molerisuva I ke mu bide strugan I lakiran parketot.
Cena: 90.640evra.

Sifra 395

LivIn - Agencija za nedviznosti
Kontakt: 075/246-116
E-mail: livinrealestate1@gmail.com
Web strana: livin.com.mk
Опис на линк

LivIn Agencija Za Nedviznosti

LivIn -  Agencija Za Nedviznosti
Kontakt : 075/246-116
E-mail: livinrealestate1@gmail.com
Adresa: Ul. Petar Pop Arsov br. 19
Посети ја страната на нашата продавница

Ul. Petar Pop Arsov br.19

075/246-116

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

LivIn -  Agencija Za Nedviznosti
Kontakt : 075/246-116
E-mail: livinrealestate1@gmail.com
Adresa: Ul. Petar Pop Arsov br. 19
Ul. Petar Pop Arsov br.19 075/246-116

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации