Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava namesten stan vo Centar

76 000 ЕУР

Се продава од: Оливер 10 јул. 02:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се продава двособен наместен стан до Универзална сала со прекрасен поглед кон центарот на градот. Во близина на станот има градинка, училишта, факултети, маркети... Станот се наоѓа на трети кат во мала зграда без лифт со централно парно греење. Има голема дневна соба со модерно наместена кујна, спална соба, голема остава и тераса од 9 м2.
Оливер
070810453
Leaflet
Кон почеток