Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН НА ВОДНО

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Property One 24 ноем. 15:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
https://propertyone.mk/

ID6172A

Се продава нов стан на одлична локација на Водно, во близина на полициската станица.

Станот располага со вкупна површина од 140м2, односно 117м2 станбен простор и 23м2 тераси.

Станот се состои од три спални соби, пространа дневна просторија со кујна, три тоалети, како и три тераси со прекрасен поглед на Водно.

Греењето и ладењето на станот е обезбедено преку приватно парно греење и инвертер клима уреди.

Исто така, на располагање е паркинг место од 15м2.


New apartment for sale in a great location in Vodno, near the police station.

The apartment has a total area of 140m2. 117m2 of living space and 23m2 of terraces.

The apartment consists of three bedrooms, a spacious living room with kitchen, three toilets, and three terraces with beautiful views of Vodno.

The heating and cooling of the apartment is provided through private central heating and inverted air conditioners.

There is also a parking space of 15m2.
Leaflet
Property One

Property One

1012 Огласи во продавницата
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO KAPISTEC 0 МКД
PLAC NA VODNO 0 МКД
SE IZNAJMUVA KOMPLETNO OPREMEN STAN VO TAFTALIDZE 0 МКД
MODEREN I KOMFOREN STAN 107M2 DO MI DA 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации